Auchan Gliwice gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Auchanie od 16.09 | września

Auchan gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 1060(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Auchan w Gliwicach

Auchan w Gliwicach - jakość w dobrej cenie!

Marka Auchan od kilkunastu lat podbija rynek polski, zdobywając coraz więcej nowych klientów. Należymy do francuskiej sieci hipermarketów, w której znajdziecie bogaty wybór artykułów spożywczych i przemysłowych. Nasze sklepy położone na obrzeżach większych miast, są idealnym rozwiązaniem na rodzinne zakupy w jednym miejscu.

Gazetka promocyjna pozwala śledzić bieżące hity cenowe!

Każdy z nas ceni zakupy w korzystnych cenach, a przede wszystkim dobrej jakości. Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w cotygodniowej gazetce promocyjnej Auchan, są zebrane wszystkie aktualne oferty promocyjne w jednym miejscu. Dzięki dostępnym gazetkom Auchan, nie przegapisz żadnej z nich! W każdym tygodniu pojawiają się produkty w atrakcyjnej cenie, a także bogaty wybór nowości na półkach sklepowych, które czekają specjalnie na Ciebie!

Co znajdziemy na półkach sklepu Auchan w Gliwicach?

Wyróżnia nas wysoka jakość produktów. Zawsze dostępne są świeże warzywa, wędliny, pieczywo. Produkty żywnościowe są podstawowymi artykułami nabywanymi przez naszych klientów.
Codziennie w sklepach Auchan w Gliwicach znajdziesz smaczne artykuły spożywcze, nabiał, mięso, wędliny oraz ryby, a to wszystko w rozsądnej cenie. Świeże sezonowe owoce, owoce egzotyczne, a także warzywa, które z pewnością zachęcą Ciebie do zakupu. Produkty spożywcze z naszej oferty pozwolą na przygotowanie smacznego posiłku dla całej rodziny.


Auchan to nie tylko artykuły spożywcze. Znajdziesz u nas bogaty wybór produktów drogeryjnych, do pielęgnacji ciała i włosów, a także kosmetyków kolorowych. Promocyjne ceny na balsamy, kremy do rąk, a także środki higieniczne dla niemowląt, pozwolą na zakupy w przystępnej cenie. Środki higieniczne, pieluszki dla dzieci, artykuły chemii gospodarczej w atrakcyjnych cenowo zestawach to większe zaopatrzenie w niezbędny asortyment. Dodatkowo akcesoria wyposażenia domowego, sprzęt AGD i RTV dostępny również w konkurencyjnej cenie. Specjalna oferta odzieży i obuwia, którą przygotowaliśmy z myślą o Tobie! Dla dzieci szeroka oferta zabawek, książeczek i innych akcesoriów dla malucha. Zapraszamy do naszych sklepów na terenie Polski!

Sieci handlowe w Gliwicach