Auchan Katowice gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Auchanie od 16.09 | września

Auchan gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 1060(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Auchan w Katowicach

Od ponad 20 lat sieć handlowa Auchan prowadzi swoją działalność na terenie Polski, rozwijając się i dostarczając na polski rynek nowe produkty. Na początku swojej działalności, sieć Auchan stanowiły duże hipermarkety, do których z czasem dołączyły mniejsze supermarkety. W Katowicach na klientów czekają dwa duże hipermarkety, dwa supermarkety i dwa sklepy "Moje Auchan".

Historia pierwszego sklepu

Blisko 23 lata temu, w podwarszawskim Piasecznie powstał pierwszy hipermarket francuskiej sieci handlowej Auchan. Prężny rozwój firmy sprawił, że już pięć lat później, na rynku istniało już 14 dużych sklepów, a niecałe 20 lat później - już 25. Kilka lat temu, sieć handlowa Auchan zintegrowała się z siecią Real, powiększając znacznie swoją bazę. Obecnie sieć Auchan liczy 74 sklepy, które niezmiennie od lat cieszą się dużym zaufaniem zarówno wśród stałych, jak i nowych klientów. Sieć ma dobrą opinię, stawiając na niskie ceny, szeroki wybór produktów oraz wysoką jakość.

Moje Auchan w Katowicach

W Katowicach prężnie działają dwa sklepy Moje Auchan. Są to standardowe, osiedlowe sklepy z innowacyjną formułą i nowoczesnym podejściem do zakupów. Te niewielkie lokale dają możliwość szybkiego zrobienia niezbędnych zakupów w bliskim otoczeniu osiedla mieszkaniowego. Co więcej, sklepy Moje Auchan umożliwiają osobisty odbiór zakupów wykonanych elektronicznie za pośrednictwem sklepu internetowego AuchanDirect.pl. Dzięki temu sieć handlowa promuje nowoczesne podejście do procesu zakupowego, ułatwiając klientom wykonywanie codziennych obowiązków.

Gazetka promocyjna Auchan w Katowicach

Każdego tygodnia sieć handlowa przygotowuje dla swoich klientów nowe gazetki promocyjne. Na ich łamach znaleźć można aktualną ofertę sklepu, ciekawe promocje oraz kupony zniżkowe. Gazetka promocyjna zawiera ofertę produktów dostosowaną do aktualnego kalendarza. W związku z tym inne produkty w atrakcyjnych cenach oferowane będą na Boże Narodzenie, inne na majówkę, a jeszcze inne na Wielkanoc. Korzystanie z gazetki może przynieść wiele oszczędności.

Sieci handlowe w Katowicach