Auchan Kraków gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Auchanie od 16.09 | września

Auchan gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 1060(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Auchan w Krakowie

Francuska sieć hipermarketów Auchan rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku już niemal 23 lata temu, otwierając pierwszy sklep w podwarszawskim Piasecznie. Doskonałe produkty w atrakcyjnych cenach, stale rozwijające się standardy oraz budowanie pozytywnych relacji z klientem zaowocowały powstaniem kolejnych kilkudziesięciu hipermarketów i supermarketów na terenie Polski. Obecnie sieć liczy 74 sklepy, z czego 5 znajduje się w Krakowie (4 hipermarkety i jeden supermarket).

Sieć handlowa Auchan od ponad 20 lat tworzy w Polsce doskonale prosperujące przedsiębiorstwo. Sieć tworzą ludzie zaangażowani w tworzenie nowej jakości handlu oraz sprzedawanie wysokiej jakości produktów w niskiej cenie. Na mapie Polski powstały już 74 sklepy marki Auchan, które wciąż przystosowują się do zmieniających się wymagań klientów. W Krakowie na klientów czeka 5 hipermarketów Auchan.

Nowa jakość handlu w Auchan

Polityka firmy Auchan nastawiona jest na ciągły rozwój i osiąganie kolejnych celów, aby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. Idąc z duchem czasu, oprócz olbrzymich hipermarketów, przedsiębiorstwo zdecydowało się na tworzenie mniejszych supermarketów, Od hipermarketów różnią się powierzchnią użytkową, ale również lokalizacją. Supermarkety powstają na terenach osiedli mieszkaniowych, dzięki czemu dostęp do nich jest znacząco ułatwiony. Co więcej, Auchan inwestuje w nowoczesne technologie, umożliwiając dokonywanie zakupów przez internet w sklepach AuchanDirect.pl. Zrobione elektronicznie zakupy odebrać można w stacjonarnych sklepach.

Gazetka promocyjna Auchan Kraków

Sklep posiada własną linię gazetek promocyjnych. W każdym tygodniu gazetka promocyjna trafia do rąk mieszkańców Krakowa i okolic, oferując produkty w atrakcyjnych cenach. Gazetki zawierają aktualną ofertę produktów sezonowych, sprzedawanych zazwyczaj w niższych cenach, co pozwala na oszczędności. Gazetka promocyjna zawiera opis produktów objętych promocją oraz przedstawia nowości, które pojawiają się w asortymencie sklepu.

Sieci handlowe w Krakowie