Auchan Łódź gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Auchanie od 16.09 | września

Auchan gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 1060(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Auchan w Łodzi

Auchan to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które od ponad 20 lat realizuje swoją misję i buduje trwałe więzi z klientem. Sieć sklepów Auchan tworzą ludzie, zaangażowani w sprzedaż produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Są oni pasjonatami w swoim zawodzie, dzięki czemu produkty oferowane klientom są tym, czego najbardziej potrzebują.

Nowa jakość handlu Auchan w Łodzi

Sieć handlowa Auchan otworzyła w Polsce swój pierwszy hipermarket już ponad 23 lata temu w podwarszawskim Piasecznie. Od tamtej chwili, sieć stale się rozwija, otwierając swoje kolejne placówki. W Łodzi funkcjonują 4 hipermarkety Auchan. Oprócz standardowej formy sprzedaży jaką jest sprzedaż bezpośrednia w hipermarketach i supermarketach Auchan, sieć oferuje sprzedaż online w AuchanDirect.pl. Zakupy online stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem, które znacząco ułatwia codzienne obowiązki. W Łodzi, jak i innych miastach, możliwe jest złożenie elektronicznego zamówienia oraz osobisty odbiór w siedzibie najbliższego sklepu.

Doskonałe produkty Auchan

Pracownicy sieci sklepów Auchan Łódź przykładają szczególną uwagę do odpowiedniego doboru produktów, które później sprzedawane są klientom sklepu. Wyselekcjonowana oferta produktów jest zawsze świeża i wysokojakościowa. Zarząd sklepu dba, aby oferowane warzywa i owoce pochodziły od polskich dostawców, dzięki czemu zyskujemy pewność co do jakości produktów oraz ich pochodzenia. Wydawana cotygodniowo gazetka promocyjna sklepu zawiera aktualną ofertę produktów w doskonałych cenach, dzięki czemu możliwe jest generowanie dużych oszczędności.

Gazetka promocyjna Auchan Łódź

Każdego tygodnia sieć hipermarketów Auchan przygotowuje dla klientów nową ofertę promocyjną w formie gazetki reklamowej. Ta forma reklamy pozwala kontrolować domowy budżet poprzez planowanie i zakup produktów w promocyjnych cenach. Co więcej, produkty spożywcze oraz przemysłowe, znajdujące się w ofercie gazetki, są często dobierane pod względem sezonowości. Z tego powodu możemy liczyć na zawsze świeże i najlepsze jakościowo produkty.

Sieci handlowe w Łodzi