Auchan Lublin gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Auchanie od 16.09 | września

Auchan gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 1060(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Auchan w Lublinie

Sieć handlowa Auchan - Lublin

Auchan to doskonale znana i często wybierana w Lublinie sieć sklepów. Mieszkańcy miasta mają do dyspozycji dwa hipermarkety o dużej powierzchni. Wybór ich to oczywiste rozwiązanie dla mieszkańców Czechowa i okolic Majdanka Jednak nawet ci, którzy mieszkają daleko od sklepów siec Auchan często wpadają tu na zakupy. Kuszą przede wszystkim konkurencyjne ceny i świeżość oferowanych produktów.

Sieć handlowa Auchan w Lublinie – co znajdziemy na półkach

Na półkach lubelskich sklepów sieci Auchan znajdziemy wszystko to, co niezbędne do życia. Warto jednaj przed wybraniem się do sklepu zapoznać się z aktualną gazetką. Oczywiście można zdobyć ją w samych hipermarketach – w których są rozprowadzane. Warto jednak pamiętać, że gazetki, które aktualnie obowiązują dostępne są również na stronie internetowej sieci.

Hipermarkety Auchan to oczywiście ogromny wybór produktów spożywczych. Zawsze świeże i w wielkiej różnorodności rodzajów. Znajdziemy tu zarówno produkty lokalne, jak i sprowadzane z najdalszych zakątków świata. Oprócz produktów spożywczych w sieci Auchan znaleźć można również wszelkiego rodzaju produkty przemysłowe – od ubrań, do wysokiej jakości sprzętu AGD i RTV. Oferta Auchan obejmuje również kosmetyki i chemię domową – zarówno bardziej, jak i mniej znanych marek.

Aktualna oferta i promocje w Auchan

Aktualną ofertę i promocje można zawsze śledzić na bieżąco korzystając dostępnych gazetek. Najczęściej publikuje się ich kilka – dotyczące najważniejszych promocji na specjalne okazje, oraz informujące o przecenach konkretnych typów produktów.

Klientów z Lublina zaoferuje na przykład obecna w sklepach w typie hipermarketów bogata oferta sprzętów AGD, wśród której regularnie znaleźć można przecenione produkty. W hipermarketach Auchan mieszkańcy Lublina znajdą również szeroki wybór tekstyliów, artykułów papierniczych i wielu innych typów produktów. Produkty oferowane w lubelskich sklepach Auchan łączy zawsze jedno – wysoka jakość i atrakcyjna cena. Z hipermarketu Auchan wyjdziesz zawsze zadowolony z zakupów.

Sieci handlowe w Lublinie