Auchan Piaseczno gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Auchanie od 16.09 | września

Auchan gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 1060(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Auchan w Piasecznie

Sieć handlowa Auchan - Piaseczno

Podwarszawskie miasto Piaseczno to miejsce, w którym mieszkańcy mają dość dużo możliwości skorzystania z ofert sieci sklepów Auchan. Na terenie miasta znajdują się dwa sklepy. Po pierwsze jest to hipermarket zlokalizowany przy ulicy Puławskiej. W mieście znaleźć można również supermarket zlokalizowany w okolicach ulicy Geodetów. Mieszkańcom obrzeży miasta i terenów podmiejskich może być wygodnie skorzystać również z supermarketu Auchan zlokalizowanego w sąsiednim Konstancinie – Jeziornej.

Hipermarkety i supermarkety Auchan – co tu można znaleźć?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na różnice pomiędzy supermarketami a hipermarketami w sieci Auchan. Te pierwsze to sklepy nieco mniejsze, choć oczywiście w dalszym ciągu bardzo duże i z szeroką ofertą. W hipermarketach kupujący znajdą nieco więcej. W ofercie znajduje się na przykład bardzo duży wybór mniejszego i większego sprzętu AGD i RTV. W Piasecznie osoby szukające tego rodzaju produktów powinny więc udać się w pierwszej kolejności na ulicę Puławską, gdzie zlokalizowany jest hipermarket.

W obu tych rodzajach sklepów znaleźć można duży wybór produktów spożywczych. Produkty w sieci Auchan, jak owoce, warzywa, nabiał, czy mięso, są zawsze świeże i wysokiej jakości. Nie bez znaczenie jest oczywiście również konkurencyjna cena.

Na jakie promocje i wyprzedaże można liczyć?

Promocje we wszystkich sklepach Auchan są zawsze organizowane cyklicznie. Bardzo ważne są promocje, które pojawiają się w różnych porach roku, a które na różne sposoby związane są z wydarzeniami, takimi jak na przykład święta. W sklepach Auchan można wtedy kupić najważniejsze i najbardziej potrzebne produkty w bardzo korzystnych, konkurencyjnych cenach.

Aby być zawsze na bieżąco z promocjami i wyprzedażami organizowanymi w sieci Auchan, warto zabierać ze sklepu informujące o nich gazetki. Można je również znaleźć na stronie sieci Auchan, gdzie udostępnionych jest też więcej przydatnych informacji o organizowanych przez sieć akcjach promocyjnych i dostępnych towarach.

Sieci handlowe w Piasecznie