Auchan Poznań gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Auchanie od 16.09 | września

Auchan gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 1060(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Auchan w Poznaniu

Sieć handlowa Auchan od ponad 20 lat prowadzi na polskim rynku działalność handlową, wprowadzając nowe produkty oraz unowocześniając system sprzedaży. Obecnie w Polsce działają 74 sklepy marki Auchan, w tym 3 w Poznaniu - hipermarkety oraz supermarkety. Zarząd sklepu stawia na zrównoważony rozwój, a co za tym idzie, na osiąganie wymiernych korzyści przez lokalne środowisko.

Historia sieci handlowej Auchan

W roku 1996 francuska sieć handlowa Auchan otworzyła w podwarszawskim Piasecznie swój pierwszy hipermarket. Duży sukces finansowy oraz zacieśniające się relacje z klientem pozwoliły na stworzenie odpowiednich warunków do dalszego rozwoju firmy i otworzenie kolejnych 14 sklepów już pięć lat później. Niecałe 20 lat później w Polsce funkcjonowało 25 sklepów, w tym duże hipermarkety oraz mniejsze supermarkety. Kolejne lata przyniosły okazję do scalenia dwóch dużych sieci handlowych - Real oraz Auchan. Sieć handlowa Auchan zintegrowała sieć Real, powiększając liczbę swoich sklepów do 74. Obecnie w Poznaniu działają 3 hipermarkety marki Auchan Poznań.

Jakość produktów Auchan Poznań

Produkty sprzedawane w sieci handlowej Auchan od zawsze były starannie selekcjonowane i dobierane pod względem jakościowym. Połączenie wysokiej jakości produktów oraz niskich cen sprawia, że baza klientów cały czas się powiększa. W sklepie dostępny jest targ świeżych ryb, wędliny wędzone we własnej wędzarni, piekarnia z bogatą gamą pieczywa wypiekanego na miejscu, cukiernia z możliwością zamówienia produktu z oferty katalogowej oraz dział "Bazarek luz" z możliwością wyboru produktów spożywczych na wagę.

Gazetka promocyjna Auchan Poznań

Każdego tygodnia pracownicy sieci handlowej Auchan przygotowują nową gazetkę promocyjną, zawierającą najnowszą ofertę produktów w najlepszych cenach. Gazetka promocyjna tworzona jest z myślą o klientach, zatem zawiera ofertę sezonowych produktów w promocyjnych cenach. Dzięki zróżnicowanej ofercie produktów, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie produkt odpowiedni dla swoich potrzeb i oczekiwań.

Sieci handlowe w Poznaniu