Auchan Racibórz gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Auchanie od 16.09 | września

Auchan gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 1060(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Auchan w Raciborzu

Sieć handlowa Auchan - Racibórz

Racibórz to miasto, w którym wśród ofert sklepów i supermarketów wyróżnia się obecność hipermarketu Auchan. Dzięki temu mieszkańcy mają dostęp do produktów tanich, ale bardzo wysokiej jakości. W sklepach Auchan znaleźć można przede wszystkim ogromny wybór produktów spożywczych, ale również szeroki wachlarz towarów przemysłowych. Auchan w Raciborzu znaleźć można przy ulicy Rybnickiej.

Auchan Racibórz – czego szukać w sklepie?

Odwiedzając hipermarket Auchan najczęściej kierujemy się prosto do działu z produktami spożywczymi. Warto zwrócić uwagę na fakt, że podobnie jak wiele innych firm, Auchan stawia w ostatnim czasie mocno na lokalność. Znaleźć tu można więc ogromny wybór różnego rodzaju produktów pochodzących z Polski. Miłośnicy kuchni krajów bardzo odległych nie powinni się jednak zbytnio martwić. W dalszym ciągu w sklepach sieci znajdziemy produkty spożywcze sprowadzane również z bardziej odległych zakątków świata.

Wart przyjrzeć się również bogatej ofercie produktów przemysłowych. W Auchanie znajdziemy wszystko. Na klientów czekają zarówno różnego rodzaju tekstylia, jak i artykuły papiernicze, kuchenne i łazienkowe utensylia, a także inne towary. Można śmiało stwierdzić, że w supermarketach Auchan znajdziemy produkty będące wyposażeniem praktycznie całego domu.

Promocje w hipermarketach Auchan

Promocje, jakie pojawiają się w sklepach sieci Auchan są bardzo zróżnicowane. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na fakt, że promocje zawsze dostosowane są do pory roku i różnego rodzaju wydarzeń. W ostatnim czasie promocje były więc związane z okresem świątecznym i noworocznym. Ostatnio warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ofertę sprzętu AGD i RTV.

Aby jednak uzyskać pełnię informacji o różnorodnych promocjach, należy przede wszystkim zaopatrzyć się w wydawaną regularnie gazetkę. Można ją oczywiście uzyskać w sklepie, dobrze jest jednak pamiętać, że Auchan udostępnia wszystkie gazetki na swojej stronie internetowej, gdzie można znaleźć również więcej informacji na temat firmy.

Sieci handlowe w Raciborzu