Auchan Tychy gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Auchanie od 16.09 | września

Auchan gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 1060(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Auchan w Tychach

Sieć handlowa Auchan - Tychy

W Tychach Auchan jest jednym z najważniejszych dostawców, zaopatrujących w niezbędne produkty – zarówno spożywcze, jak i przemysłowe. Mieszkańcy miasta mogą tu zrobić niezbędne zakupy w hipermarkecie Auchan, który położony jest przy ulicy Bielskiej. Ci, którym tak jest wygodniej mogą udać się również do nieco od niego mniejszego supermarketu położonego w pobliskim Bieruniu. Auchan kusi przede wszystkim dostępnością oferowanych produktów, ich świeżością i wysoką jakością.

Auchan w Tychach – jakie produkty można tu znaleźć?

Hipermarkety Auchan to największe sklepy tej znanej doskonale wszystkim Polakom sieci. Można tu więc znaleźć praktycznie wszystko. Najwięcej osób decyduje się oczywiście na zrobienie w Auchanie zakupów spożywczych. To bardzo dobry wybór – produkty, jakie można znaleźć w hipermarketach sieci to zarówno produkty lokalne, jak i składniki kuchni różnych stron świata. Niezależnie od pochodzenia, zawsze cechuje je bardzo dobra cena, wysoka jakość, a przede wszystkim świeżość – co najbardziej dotyczy owoców i warzyw.

Auchan to oczywiście również szeroka gama różnego rodzaju produktów przemysłowych. Znajdziemy tu zarówno tekstylia – ubrania na każdą kieszeń i okazję, produkty łazienkowe, plecaki i wiele innych, jak i innego rodzaju produkty przemysłowe. Hipermarkety Auchan kuszą bardzo szerokim wyborem sprzętów AGD niezbędnych w domu.

Auchan w Tychach – promocje i wyprzedaże

Jak co roku w okresie pierwszych tygodni stycznie klienci odwiedzający hipermarkety Auchan mogą liczyć na różnego rodzaju promocje. Często wyprzedawane są przede wszystkim artykuły przemysłowe z ubiegłorocznych kolekcji. Warto wtedy właśnie skorzystać z oferty sklepu, ponieważ można w ten sposób naprawdę dużo zaoszczędzić. Auchan oferuje w tym roku zwłaszcza bardzo atrakcyjne ceny kuchennych sprzętów elektrycznych. Warto zajrzeć do sklepów sieci Auchan w tym okresie roku. Dokładne informacja można oczywiście znaleźć w publikowanych regularnie gazetkach – dostępnych również na stronie sklepu.

Sieci handlowe w Tychach