Auchan Warszawa gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Auchanie od 16.09 | września

Auchan gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 1060(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Auchan w Warszawie

Od ponad 20 lat, sieć handlowa Auchan prowadzi swoją działalność na terenie Polski, rozwijając się i wprowadzając na rynek nowe standardy sprzedaży. Na przestrzeni lat firma rozwija się, otwierając nowe hipermarkety na terenie całej Polski. W Warszawie dostępnych jest dla klientów kilka atrakcyjnych lokalizacji, zarówno kompleksowych hipermarketów, jak i osiedlowych supermarketów.

Historia sieci Auchan

Swoją działalność w Polsce Auchan rozpoczęło w roku 1996 r., otwierając pierwszy hipermarket w podwarszawskim Piasecznie. Pięć lat później na rynku działało już 14 hipermarketów, a niemal 20 lat później - 25. W kolejnych latach trwał intensywny proces integracji sieci handlowej Real z prężnie rozwijającym się sklepem Auchan. Obecnie sieć handlowa Auchan liczy 74 sklepy - hipermarkety oraz supermarkety. Auchan wciąż się rozwija, wprowadzając na rynek AuchanDirect.pl czyli elektroniczny sklep, w którym klienci mogą kupować towary online. Przez ponad 23 lata działalności, Auchan stało się rozpoznawalną marką, kojarzoną z wysoką jakością produktów oraz niskimi cenami.

Jakość i niskie ceny w Auchan Warszawa

Na terenie Warszawy powstało kilkanaście sklepów Auchan, cieszących się dużą popularnością wśród licznych klientów. Oprócz dużych hipermarketów, w Warszawie znaleźć można również osiedlowe supermarkety, sklep Moje Auchan, a nawet stacje paliw, sygnowane marką Auchan. Moje Auchan to nowa propozycja niewielkiego sklepu osiedlowego, który oferuje klientom innowacyjne podejście do zakupów. Co ważne, na terenie Warszawy, klienci mogą odebrać we wspomnianych sklepach zakupy zamówione online.

Gazetka promocyjna w Auchan Warszawa

Każdego tygodnia pracownicy sklepu Auchan przygotowują aktualne gazetki promocyjne z najnowszą ofertą produktów. W ofercie znaleźć można zarówno sezonowe propozycje towarów, jak i stałe produkty w promocyjnych cenach. Liczne rabaty oraz promocje sprawiają, że oszczędzanie staje się jeszcze prostsze. Ponadto, sklep oferuje zawsze świeże oraz wysokojakościowe produkty, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.

Sieci handlowe w Warszawie