Auchan Wrocław gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Auchanie od 16.09 | września

Auchan gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 1060(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Auchan w Wrocławiu

Od 1996 r. sieć handlowa Auchan prowadzi działalność sprzedażową na terenie całej Polski, rozwijając się i oferując klientom nowe standardy sprzedaży. W ciągu ponad 20 lat firma rozwijała się i otwierała nowe sklepy w różnych lokalizacjach w Polsce. We Wrocławiu powstało kilka kompleksowych hipermarketów oraz mniejsze supermarkety, popularne wśród licznych klientów.

Początki sieci handlowej Auchan

Auchan rozpoczęło swoją działalność rozpoczęło w roku 1996 r., otwierając pierwszy hipermarket w podwarszawskim Piasecznie. Kilka lat później na rynku funkcjonowało 14 hipermarketów, a niecałe 20 lat później - 25. Kolejne lata to okres intensywnych zmian i przejmowania przez Auchan sieci handlowej Real. W chwili obecnej sieć handlowa Auchan to 74 sklepy - hipermarkety, supermarkety, sklepy Moje Auchan oraz elektroniczny sklep AuchanDirect.pl, w którym klienci mogą kupować towary online. Ponad 23 lata działalności na polskim rynku sprawiło, że Auchan stało się rozpoznawalną marką, kojarzoną z wysoką jakością produktów, niskimi cenami oraz atrakcyjnymi promocjami.

Dobre produkty za niewielkie pieniądze

We Wrocławiu swoją działalność prowadzi kilka dużych hipermarketów marki Auchan, cieszących się niesłabnącą popularnością wśród licznych klientów. Oprócz dużych hipermarketów, we Wrocławiu zakupy zrobić można w mniejszych supermarketach czy przez internet, za pośrednictwem strony AuchanDirect.pl. Zamówione elektronicznie zakupy odebrać można w sklepie najbliższym ze względu na lokalizację. Co więcej, we Wrocławiu znaleźć można również stację paliw, sygnowaną marką Auchan.


Gazetka promocyjna w Auchan Wrocław

Każdego tygodnia sklep Auchan tworzy aktualną gazetkę promocyjną z najnowszą ofertą produktów. Gazetka promocyjna zawiera ofertę, w której znaleźć można zarówno sezonowe produkty, jak i stałe towary w promocyjnych cenach. Liczne rabaty oraz promocje sprawiają, że oszczędzanie staje się jeszcze łatwiejsze. Ponadto, sklep oferuje zawsze świeże oraz wysokojakościowe produkty, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.

Sieci handlowe w Wrocławiu