Auchan Zabrze gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Auchanie od 16.09 | września

Auchan gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 1060(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Auchan w Zabrzu

Prężnie rozwijająca się sieć handlowa Auchan, niezmiennie od ponad 20 lat, wprowadza na polski rynek nowe standardy sprzedaży oraz wysokiej jakości produkty. Ze względu na rozwój oraz nieustanne wypełnianie misji sprzedażowej, Auchan otwiera kolejne lokalizacje swoich sklepów. W Zabrzu powstały trzy sklepy marki Auchan, cieszące się niesłabnącą popularnością wśród klientów.

Od początku

Rok 1996 był początkiem prowadzenia działalności dla francuskiej sieci handlowej w Polsce. Sieć otworzyła swój pierwszy hipermarket w podwarszawskim Piasecznie, osiągając duży sukces finansowy. Pięć lat później na rynku działało już 14 hipermarketów, a 18 lat później było ich już 25. Kolejne lata związane były z procesem intensywnej integracji sieci handlowej Real z prężnie rozwijającym się sklepem Auchan. Teraz są to już 74 sklepy, w tym hipermarkety oraz supermarkety. Auchan wciąż się rozwija, wprowadzając na rynek elektroniczną sprzedaż produktów AuchanDirect.pl, które następnie odebrać mogą w jednym ze sklepów. Przez ponad 23 lata działalności, Auchan stało się rozpoznawalną marką, kojarzoną z wysoką jakością produktów oraz niskimi cenami.

Wysoka jakość produktów Auchan Zabrze

W Zabrzu prężnie działają i rozwijają się 3 sklepy marki Auchan, w tym dwa duże i kompleksowe hipermarkety oraz jeden mniejszy supermarket. Sklepy te cieszą się dużą popularnością wśród licznych klientów. Wspomniany sklep internetowy AuchanDirect.pl funkcjonuje również w Zabrzu. Klienci mogą złożyć zamówienie online i odebrać swoje zakupy w jednym ze sklepów.


Gazetka promocyjna Auchan Zabrze

Pracownicy sklepu każdego tygodnia przygotowują aktualną gazetkę promocyjną, zawierającą najnowszą ofertę produktów w atrakcyjnych cenach. Oferta zawiera zarówno sezonowe propozycje towarów, jak i stałe produkty w promocyjnych cenach. Liczne rabaty dostępne w gazetce oraz promocje sprawiają, że możliwe jest generowanie dużych oszczędności. Ponadto, sklep oferuje zawsze świeże oraz wysokojakościowe produkty, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.

Sieci handlowe w Zabrzu